Kancelaria
Jeziorscy

Notariusz Barbara Jeziorska

Pracę w kancelarii notarialnej podjęła w 1993 roku po ukończeniu studiów prawniczych. W 2005 roku, po ukończeniu 3,5 letniej aplikacji radcowskiej rozpoczęła wykonywanie zawodu radcy prawnego, zbierając bezcenne doświadczenie z zakresu obsługi spółek , jednostek samorządu terytorialnego oraz innych podmiotów. W 2008 r. zawiesiła prawo wykonywania zawodu radcy prawnego w związku z uzyskaniem decyzji Ministra Sprawiedliwości powołującej ją na stanowisko notariusza i uruchomiła Kancelarię Notarialną w Zgierzu.

Notariusz Waldemar Jeziorski

Od ukończenia studiów prawniczych w 1993 roku doskonalił swoją wiedzę prawniczą przygotowując się do zawodu notariusza w Kancelarii Notarialnej notariusz Zofii Jeziorskiej. Po ukończeniu aplikacji notarialnej i odbyciu asesury notarialnej został powołany na stanowisko notariusza decyzją Ministra Sprawiedliwości. W październiku 2001 r. uruchomił swoją Kancelarię w Zgierzu, kontynuując tym samym tradycje rodzinne.
Skontaktuj się z nami
Jeśli poszukują Państwo usług notarialnych w Zgierzu, Łodzi lub okolicach, kancelarie notarialne Jeziorscy są do dyspozycji. Sporządzamy wszystkie przewidziane prawem czynności notarialne i udzielamy wyczerpujących informacji na temat naszej działalności. Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółów lub umówienia dogodnego dla Państwa terminu spotkania z notariuszem.
W naszych kancelariach notarialnych pracują osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu naszym klientom możemy oferować rzetelną i sprawną realizację czynności i usług notarialnych
Katarzyna Jędrzejczak
Obowiązki obsługi sekretariatu kancelarii notarialnej wykonuje od 1997 roku
Michalina Kamińska
Aplikant notarialny